Vestskog SA – VESTSKOG SA
Kokstadflaten 36, 5257 Kokstad
56 52 53 30


vidar_joerdre
Skogsjef
Vestskog
Vidar Jørdre
917 28 064
vidar.jordre@vestskog.no

Skogbruksleiar
Nordfjord
Kjell Magne Åshamar
909 60 274
kjell.magne.ashamar@vestskog.no

Skogbruksleiar
Sunnfjord og Ytre Sogn
Torgrim Østgård
907 40 503
torgrim.ostgard@vestskog.no

Skogbruksleiar
Indre Sogn
August Johan Evensen
954 15 111
august.evensen@vestskog.no
vidar_joerdre
Skogbruksleiar
Indre Hordaland
Vidar Jørdre
917 28 064
vidar.jordre@vestskog.no

Skogbruksleiar
Nordhordland
Nina Lilleeng
976 16 568
nina.lilleeng@vestskog.no

Skogbruksleiar
Midt- og Nordhordland
Even Øyri
951 31 358
even.oyri@vestskog.no

Skogbruksleiar
Sunnhordland
Frode Kloster
911 26 531
frode.kloster@vestskog.no

Skogbruksleiar
Nord-Rogaland
Tarjei Mikkelsen
930 14 481
tarjei.mikkelsen@vestskog.no

Skogbruksleiar
Sør-Rogaland
Torger Frøyland
909 98 166
torger.froyland@vestskog.no



Tømmersjef
Vestskog
Mads Jensen
906 86 844
mande-j@online.no
Ansvar for transport og tømmersal

Logistikksjef
John Elter
905 9 1028
john.elter@vestskog.no
Overordnet logistikkansvar
Hordaland

Transport- og logistikkleiar
Inga Ø. Apeland
975 48 354
inga.apeland@vestskog.no
Rogaland

Transport- og logistikkleiar
Howard Summers
415 76 818
howard.summers@vestskog.no
Sogn og Fjordane

Tømmercontroller
Per Eivind Rekve
958 38 565
per.eivind.rekve@vestskog.no

Tømmersekretær
Aud Nyhamn Engvik
469 31 527
aud.engvik@vestskog.no

Tømmercontroller
Arnt Laukeland
991 63 200
arnt.laukeland@vestskog.no



Dagleg leiar Vestskog
Kjetil André Rødland
476 64 397
kjetil.andre.rodland@vestskog.no

Administrasjonssjef
Sjur Ove Svartveit
908 48 850
sjur.ove.svartveit@vestskog.no

Plassjef Førde
Atle Gimmestad
481 37 615
atle.gimmestad@vestskog.no Kontorleiar ved kontoret i Førde.

Rekenskapsleiar
Siv Anita Sporstøl
990 25 269
siv.anita.sporstol@vestskog.no

Administrasjons- og regnskapsmedarbeider
Vilde Lien
924 68 069
vilde.lien@vestskog.no

Utmarksansvarleg
Finn Olav Myhren
468 98 112
finn.olav.myhren@vestskog.no Ansvarleg for utmarksseksjonen

Utmarkskonsulent
Arve Aarhus
477 50 258
arve.aarhus@vestskog.no



Plansjef og næringspolitisk ansvarleg
Jan Ivar Rødland
907 27 145
jan.ivar.rodland@vestskog.no
Ansvar for skogbruksplanlegging og for næringspolitisk
arbeid

Skogbruksplanleggar
Gunnar Kleive
481 24 668
gunnar.kleive@vestskog.no

Skogbruksplanleggar
Gro Kampp Hansen
993 84 710
gro.kampp.hansen@vestskog.no

Skogbruksplanleggar
Leif Laache
905 78 759
leif.laache@vestskog.no

Skogbruksplanleggar
Kennet Aaland
959 99 541
kenneth.aaland@vestskog.no

Skogbruksplanlegger
Ruben Bøtun
957 61 717
ruben.botun@vestskog.no



Miljøleiar og medlem MSU frå skogbruksplan
Kenneth Aaland
959 99 541
kenneth.aaland@vestskog.no Miljøleiar. Meldingar/klager frå eksterne og avvik me observerer skal sendast til han på e-post umiddelbart

Medlem MSU frå skogsdrift
Vidar Jørdre
917 28 064
vidar.jordre@vestskog.no

Medlem MSU frå tømmeromsetning
Howard Summers
415 76 818
howard.summers@vestskog.no



Jan Ivar Rødland
907 27 145
jan.ivar.rodland@vestskog.no

Atle Gimmestad
481 37 615
atle.gimmestad@vestskog.no

Ruben Bøtun
957 61 717
ruben.botun@vestskog.no

Kenneth Aaland
959 99 541
kenneth.aaland@vestskog.no


For mer info ta kontakt med oss

Dette skjer Sjå alle hendingar

27. 09 2018 Skogdag Sandane

24. sep 2018: Planting, hogst og skogsdrift Møtepunkt: I skogen ved gapahuken Veslevatnet. Avkøyring Bukta og innover skogsveg. Tidspunkt: 27.09.17. Klokka 10.00,...

Les meir
22. 09 2018 Skogdag på Mjåtveit

18. sep 2018: Landbrukskontorene i Lindås, Meland og Radøy inviterer til skogdag lørdag 22. september 2018 kl. 11.00 – 14.00. Oppmøte på Mjåtveit, det...

Les meir
02-03. 07 2018 Hogst med motorsag-15 timer Eivindvik

24. mai 2018: Kurset er tilpasset skogeierens arbeidsoppgaver og utfordringer. Kursdeltaker får opplæring i sikre felle- og kvisteteknikker, samt sikkerhet og sikkerhetsregler....

Les meir

Siste NYTT

26. 09 2018 Skogdag Ølnes Sogndal

24. sep 2018: Planting, hogst og skogsdrift Møtepunkt: Ølnes Sogndal. Avkøyring Ølnes, køyr vidare mot England. Tidspunkt: 26.09.17. Klokka 10.00. Tema : Skogsvegbygging...

Les meir