Vestskog SA – VESTSKOG SA
Skulegata 11A, 5700 Voss.
56 52 53 30


vidar_joerdre
Skogsjef
Vestskog
Vidar Jørdre
917 28 064
vidar.jordre@vestskog.no

Skogbruksleiar
Nordfjord
Jostein Vonheim
900 24 850
jostein.vonheim@vestskog.no

Skogbruksleiar
Sunnfjord og Ytre Sogn
Torgrim Østgård
907 40 503
torgrim.ostgard@vestskog.no

Skogbruksleiar
Indre Sogn
August Johan Evensen
954 15 111
august.evensen@vestskog.no

Skogbruksleiar
Indre Hordaland
Torbjørn Flaat
906 67 786
torbjorn.flaat@vestskog.no

Skogbruksleiar
Nordhordaland og Ytre Sogn
Lage Lundeberg Aas
977 66 169
lage.lundeberg.aas@vestskog.no

Skogbruksleiar
Midt- og Nordhordland
Even Øyri
951 31 358
even.oyri@vestskog.no

Skogbruksleiar
Sunnhordland
Frode Kloster
911 26 531
frode.kloster@vestskog.no

Skogbruksleiar
Nord-Rogaland
Njål Søndenå
416 47 976
njal.sondena@vestskog.no

Skogbruksleiar
Sør-Rogaland
Torger Frøyland
909 98 166
torger.froyland@vestskog.no



Tømmersjef
Vestskog
Mads Jensen
906 86 844
mande-j@online.no
Ansvar for transport og tømmersal

Transport- og logistikkleiar
Inga Ø. Apeland
975 48 354
inga.apeland@vestskog.no
Rogaland

Transport- og logistikkleiar
Per Eivind Rekve
958 38 565
per.eivind.rekve@vestskog.no
Hordaland

Transport- og logistikkleiar
Howard Summers
415 76 818
howard.summers@vestskog.no
Sogn og Fjordane

Tømmersekretær
Aud Nyhamn Engvik
469 31 527
aud.engvik@vestskog.no

Tømmercontroller
Arnt Laukeland
991 63 200
arnt.laukeland@vestskog.no



Dagleg leiar Vestskog
Kjetil André Rødland
476 64 397
kjetil.andre.rodland@vestskog.no

Administrasjonssjef
Sjur Ove Svartveit
908 48 850
sjur.ove.svartveit@vestskog.no

Plassjef Førde
Atle Gimmestad
481 37 615
atle.gimmestad@vestskog.no Kontorleiar ved kontoret i Førde.

Rekenskapsleiar
Siv Anita Sporstøl
990 25 269
siv.anita.sporstol@vestskog.no

Utmarksansvarleg
Finn Olav Myhren
468 98 112
finn.olav.myhren@vestskog.no Ansvarleg for utmarksseksjonen

Utmarkskonsulent
Arve Aarhus
477 50 258
arve.aarhus@vestskog.no



Plansjef og næringspolitisk ansvarleg
Jan Ivar Rødland
907 27 145
jan.ivar.rodland@vestskog.no
Ansvar for skogbruksplanlegging og for næringspolitisk
arbeid

Skogbruksplanleggar
Gunnar Kleive
481 24 668
gunnar.kleive@vestskog.no

Skogbruksplanleggar
Gro Kampp Hansen
993 84 710
gro.kampp.hansen@vestskog.no

Skogbruksplanleggar
Leif Laache
905 78 759
leif.laache@vestskog.no

Skogbruksplanleggar
Kennet Aaland
959 99 541
kenneth.aaland@vestskog.no

Skogbruksplanlegger
Ruben Bøtun
957 61 717
ruben.botun@vestskog.no



Miljøleiar og medlem MSU frå skogbruksplan
Gro Kampp Hansen
993 84 710
gro.kampp.hansen@vestskog.no Miljøleiar. Meldingar/klager frå eksterne og avvik me observerer skal sendast til ho på e-post umiddelbart

Medlem MSU frå skogsdrift
Vidar Jørdre
917 28 064
vidar.jordre@vestskog.no

Medlem MSU frå tømmeromsetning
Howard Summers
415 76 818
howard.summers@vestskog.no


For mer info ta kontakt med oss

Dette skjer Sjå alle hendingar

5. 9 2017 Skogdag og veiåpning i Ølve

25. aug 2017: Landbruks- og matminister Jon Georg Dale kjem for å åpna ny skogsbilveg, Dalavegen 2.   Program: Kl. 11.30        Oppmøte Kl. 11.45     ...

Les meir

Siste NYTT

. Serviceavgift

18. sep 2017: I Vestskogs vedtekter er det slått fast at andelseierne forplikter seg til å betale en årlig serviceavgift fastsatt av årsmøtet. Sammen med avvirkningsavgiften...

Les meir
. Vi vil gjerne ha din mailadresse!

12. sep 2017: For å kunne sende deg virkesavregninger elektronisk og for at du skal kunne bruke skogeierportalen må vi ha din mailadresse. Registrer mailadressen din...

Les meir