Vestskog SA – VESTSKOG SA
Skulegata 11A, 5700 Voss.
56 52 53 30
SkogeigarlagNamn leiarEpostMobiltelefonNamn kontaktperson /sekretærEpost 2Mobiltelefon 2
Årdal
Askvoll
BalestrandJan Myklebustja-my@online.no004791614581Jørgen Hundsethjorgen.hundseth@balestrand.kommune.no95083638
BjerkreimTollef Gjedremto-gjed@online.no41428663Hans Petter Tønnesen
BømloLeif Normann Mælandn-maela@haugnett.no90946795Job N Nedrebøjob@idealhus.no90985254
BremangerKnut Erlend Dombestein
knutdombestein@gmail.com
91703243
EidGeir Ove Hundeidege-ov-hu@online.no48132161
EigersundSverre Undheimsverre.undheim2@gmail.com47801393
EtneJohn Magne Seljelidjohn.magne.seljelid@haugnett.no93831494
Fitjar/Austevoll
FjalerTorbjørn Strand
tobs4@online.no
90209872
FloraAsle Magne Ellingsundesol4@online.no47634479Kolbjørn Taklokolbjorn.taklo@gmail.com91396560
FørdeMartin braanaas
martin.braanaas@enivest.net
45850823
Fresvik/Feios
GaularJomar Bergheimjomar_bergheim@yahoo.no99215119
GloppenMagnar Mardalm_mardal@hotmail.com95076497
GranvinKnut Endre Folkedalknutendre@folkedal.net41402482Jan Ivar Rødlandjan.ivar.rodland@vestskog.no
HaugalandGeir Apeland
geir.apeland@haugnett.no
91127136
Hjelmeland/FinnØystein Valheimoystein@valheim.com47469905
HornindalArne Svor.Arnesvor@Gmail.com97167777Asle Lyslo
al@skogselskapet.no
99152801
Hyllestad
Indre HardangerOlav Helleolav.helle@online.no41666791Birgit Eikenbirgit.eiken@hotmail.no90021462
JølsterOtto Leif Østenstad
ottoest@online.no
91583445
Kvamjohnny Rosselandjohnny.rosseland@kvamnet.no41617711geirmund Torpegeitorp@online.no99516331
Kyrkjebø
Lund
Luster
MasfjordenOddvar Nipeno.nipen@ahoo.no41160154Oddvar Nipen
MidthordlandJørgen Frønsdaljoergfr@byfjellskogene.no47254760Magne Gjuvslandmagne.gjuvsland@fusi.no97194200
NaustdalKnut Horneknut@knuthorne.no41503111Henning Maloneshenning.malones@naustdal.kommune.no97987128
Nedstrand/TysvæGeir Apelandgeir.apeland@haugnett.no91127136
OsterøySveinung Hartveit
sveinungh@yahoo.no
95732108
SaudaSverre Gustav Birkelandsverre@sau-da.no95792321Sondre Birkelandmaldal@me.com99104442
Sogndal/Leikanger
Sokndal
Søre KvinheradRagnvald Vaager.vaage@online.no90070388Terje ØlfarnesTerje.Olfarnes@hydro.com91735882
StordRoar Blekenberg
roarblekenberg@hotmail.com
41303310
Strand / ForsandFritjov Thorsen Norland
t-norlan@frisurf.no
90639101
Svein kjetil Rønnevik
skr@forsand.kommune.no
97174278
StrynPer Erik Ulvedal
per-erik@skogane.no
91687574
Asle Lyslo
al@skogselskapet.no
99152801
SuldalOle Martin Eikelandol-marei@online.no95965615
Sveio
TysnesFredrik Landeråenfredriklanderaen@gmail.com41417641
UlvikRolf Tore Djønnerolf.tore.djonne@ulvik.kommune.no40007154Lars Præstiinlars.prestiin@ulvik.kommune.no40007155
Vågsøy
Vik
VikaneJarle Tisthamarj.tisthamar@yahoo.no97982758Asle Lysloal@skogselskapet.no
99152801
VindafjordMagnus Frøylandfryland.magnus@gmail.com90507552Harald Hetlandhahetl@online.no41632774
VossBjørn Hystadbjorn.hystad@voss.kommune.no 90998071
Ytre HardangerLars Arne Revnelarevne@gmail.com91667053
For mer info ta kontakt med oss

Dette skjer Sjå alle hendingar

. Kurskveld i skatteregler (OS)

12. okt 2017: Skattereglene for skognæringen har vært relativt stabile over lang tid, men fra 2016 og 2017 har det skjedd endel endringer. I november planlegger skogeigarlagene...

Les meir

Siste NYTT