Vestskog SA – VESTSKOG SA
Kokstadflaten 36, 5257 Kokstad
56 52 53 30
SkogeigarlagNamn leiarEpostMobiltelefonNamn kontaktperson /sekretærEpost 2Mobiltelefon 2
BalestrandJan Myklebustja-my@online.no004791614581Jørgen Hundsethjorgen.hundseth@balestrand.kommune.no95083638
BjerkreimTollef Gjedremto-gjed@online.no41428663Hans Petter Tønnesen
BømloLeif Normann Mælandn-maela@online.no90946795Job N Nedrebøjob@idealhus.no90985254
BremangerKnut Erlend Dombestein
knutdombestein@gmail.com
91703243
Eid/VågsøyGeir Ove Hundeidege-ov-hu@online.no48132161Geir Ove Hundeide
EigersundSverre Undheimsverre.undheim2@gmail.com47801393Hans Petter Tønnessenhans.petter.toennessen@eigersund.kommune97655494
EtneJohn Magne Seljelidjohn.magne.seljelid@haugnett.no93831494
Fitjar/AustevollSverre Sæterbøsverre.saterbo@haugnett.no900 84 551
FjalerTorbjørn Strandtorbs4@online.no
90209872
Floraesd4@online.noKolbjørn Taklokolbjorn.taklo@gmail.com91396560
FørdeMartin Braanaasmartin.braanaas@enivest.net
45850823
GaularHåvard Korsvollkorsvoll@gmail.com
90169108
GloppenMagnar Mardalm_mardal@hotmail.com95076497Lindis Vinje BerglandLindis.Vinje.Bergland@gloppen.kommune.no97991049
GranvinLeif Arne Nesøleifnesbo@hotmail.com
95780620Jan Ivar Rødlandjan.ivar.rodland@vestskog.no90727145
Gulen Kjell Virkesdalkjell.virkesdal@gmail.com412 94 642
HaugalandGeir Apeland
geir.apeland@haugnett.no
91127136
HornindalArne SvorArnesvor@gmail.com97167777Asle Lyslo
al@skogselskapet.no
99152801
Indre HardangerOlav Helleolav.helle@online.no41666791Birgit Eikenbirgit.eiken@hotmail.no90021462
JølsterOtto Leif Østenstad
ottoest@online.no
91583445
Kvamjohnny Rosselandjohnny.rosseland@kvamnet.no41617711geirmund Torpegeitorp@online.no99516331
KyrkjebøAnders Ljotebøanders_ljotebo@hotmail.com938 35 046
Lundarvehove@yahoo.no
LusterPer Ivar Lomheimper.ivar.lomheim@sfj.no911 33 808
MasfjordenOddvar Nipeno.nipen@yahoo.no
41160154
MidthordlandJørgen Frønsdaljfr@byfjellskogene.no47254760Magne Gjuvslandmagne.gjuvsland@fusi.no97194200
NaustdalKnut Horneknut@knuthorne.no
41503111Henning Maloneshenning.malones@naustdal.kommune.no97987128
Nedstrand/TysvæGeir Apelandgeir.apeland@haugnett.no91127136
Nord HordlandSigvard Hoplandsigvardhopland@gmail.com907 73 716
OsterøySveinung Hartveit
sveinungh@yahoo.no

95732108
Sauda/SuldalIvar Tangeraasivtang@hotmail.com99270954
Sogndal/LeikangerHans Arne Vikheimhansarnevikheim@gmail.com480 10 010
Søre KvinheradRagnvald Vaager.vaage@online.no90070388Terje ØlfarnesTerje.Olfarnes@hydro.com91735882
StordRoar Blekenberg
roarblekenberg@hotmail.com
41303310
Roar Blekenberg
StrynPer Erik Ulvedal
per-erik@skogane.no

91687574Asle Lyslo
al@skogselskapet.no
99152801
Søre Kvinnherad Ragnvald Vaager.vaage@online.no90070388
Søre RyfylkeFritjov Thorsen Norland
t-norlan@frisurf.no
90639101
Svein kjetil Rønnevik
skr@forsand.kommune.no
97174278
TysnesFredrik Landeråenfredriklanderaen@gmail.com41417641
UlvikRolf Tore Djønnerolf.tore@aldegarden.no99597411Lars Præstiinlars.prestiin@ulvik.kommune.no40007155/56527055
Vaksdal og Modalenaskjerven@gmail.com
VikJon Olav Aafedtjonolavaafedt@gmail.com958 00 335
VikaneJarle Tisthamarj.tisthamar@yahoo.no97982758Asle Lysloal@skogselskapet.no
99152801
VindafjordMagnus Frøylandfryland.magnus@gmail.com90507552Harald Hetlandhahetl@online.no41632774
VossJanne Bolstadjanne@fennefarm.no
90658541
Årdaler.skogli@gmail.com
Ytre HardangerLars Arne Revnelarevne@gmail.com
91667053
For mer info ta kontakt med oss

Dette skjer Sjå alle hendingar

27. 09 2018 Skogdag Sandane

24. sep 2018: Planting, hogst og skogsdrift Møtepunkt: I skogen ved gapahuken Veslevatnet. Avkøyring Bukta og innover skogsveg. Tidspunkt: 27.09.17. Klokka 10.00,...

Les meir
22. 09 2018 Skogdag på Mjåtveit

18. sep 2018: Landbrukskontorene i Lindås, Meland og Radøy inviterer til skogdag lørdag 22. september 2018 kl. 11.00 – 14.00. Oppmøte på Mjåtveit, det...

Les meir
02-03. 07 2018 Hogst med motorsag-15 timer Eivindvik

24. mai 2018: Kurset er tilpasset skogeierens arbeidsoppgaver og utfordringer. Kursdeltaker får opplæring i sikre felle- og kvisteteknikker, samt sikkerhet og sikkerhetsregler....

Les meir

Siste NYTT